Probiotiká

Aktívne probiotikum pomáha predchádzať nerovnováhe spôsobenej nesprávnym stravovaním a životným štýlom, ktorá môže viesť k zníženiu množstva prirodzene sa vyskytujúcich probiotík v našom organizme. Toto malé, ľahko prehltnuteľné dražé pomáha udržiavať zdravý zažívací trakt, zlepšuje vstrebávanie živín z potravy a posilňuje imunitu. Forever Active Probiotic je jediné 6-druhové probiotikum na trhu, ktoré nevyžaduje uchovávanie v chladničke.

                                                                 

Baktérie sú živé mikroorganizmy, ktoré existujú v našom tele a sú dôležité pre naše zdravie a kondíciu.
Zatiaľ čo niektoré baktérie sú zlé, väčšina je užitočných. Tieto „dobré baktérie“ sa volajú „probiotické“, čo v gréčtine znamená „pre život“. 
Spoločnosť Forever Living Products si uvedomuje, že užitočné baktérie zohrávajú dôležitú úlohu v zdraví človeka a že je potrebné ich doplňovať cez probiotickú terapiu.
Forever aktívne probiotikum, vytvorené na podporu zdravého zažívacieho systému je malé, ľahko prehltnuteľné dražé. Pomáha predchádzať nerovnováhe vytvorenej našim jedlom a životným štýlom, čo môže viesť k zníženiu množstva prirodzene sa vyskytujúcich probiotík bez toho, aby sme si to uvedomovali.
Forever aktívne probiotikum pôsobí hlavne v hrubom čreve, kde podporuje proces trávenia tým, že napomáha uvoľňovaniu živín z potravy pre lepšie vstrebávanie. 
Taktiež pozitívne vplýva na normálny rast a rozvoj človeka tým, že pomáha udržovať vyvážený a zdravý zažívací trakt.
                           

 

Pretože probiotiká sú veľmi krehké, Forever aktívne probiotikum využíva exkluzívnu patentovanú obaľovaciu technológiu, ktorá chráni probiotiká a uvoľní unikátnu kombináciu šiestich užitočných druhov baktérií až vtedy, keď dosiahnu požadovanú destináciu v hrubom čreve.
 
Probiotiká vo Forever aktívnom probiotiku sú odvodené od rodov Lactobacillus a Bifidobacterium a jednotlivé druhy sú: Lactobacillus acidophilus – inhibuje nežiadúce mikroorganizmy a pomáha predchádzať ich množeniu a vytváraniu kolónii. 
Bifidobacterium longum – vytláča nežiadúce baktérie a tým napomáha zníženiu výskytu gastrointestinálnych porúch.
Bifidobacterium lactis – pomáha znižovať pH v tele a tiež zabraňuje množeniu nežiadúcich baktérií. 
Lactobacillus rhamnosus – pomáha chrániť črevný trakt, aby sa na ňom nemohli zachytiť nežiadúce mikroorganizmy. 
Lactobacillus bulgaricus – napomáha udržať tenké črevo čisté a v rovnováhe. 
Lactobacillus plantarum – uchováva kľúčové živiny, vitamíny a antioxidanty, aby sa napomáhalo neutralizácii nežiadúcich substancií v našej strave.
 
Čo je výborné, Forever aktívne probiotikum pracuje v tandeme s našou patentovanou aloe vera. 
Aloe pôsobí primárne, čím podporuje rast probiotík a poskytuje im ideálne prostredie pre ich funkciu. 
 
Takže, ak je vašim cieľom vytvoriť si zdravý zažívací trakt, alebo chcete zvýšiť absorpciu živín a podporiť imunitu, zaveďte Forever aktívne probiotikum do vášho denného doplnkového program. 

• podporuje zdravý zažívací trakt 
• zvyšuje absorpciu živín a podporuje imunitu 
• unikátna kombinácia 6-tich užitočných druhov baktérií 
• nie je potrebné skladovanie v chladničke