♣Koho hľadám ....??♣

 
Volám sa Iveta Tuchová a ďakujem, že čítate tieto riadky.
Chcem Vám povedať ako ja pomáham ľuďom prilepšiť si finančne a zdravotne, vybudovať si extra príjem skrz toto podnikanie cez tento obchod popri práci, podnikaniu, materskej dovolenke popri škole.
Keďže podnikáme s manželom už dvadsať rokov v maloobchode, rozhodla som sa ponúknuť túto pre mňa výnimočnú ponuku dať ďalej do éteru...až k Vám.
Som mamičkou troch synov a dlho som odolávala ponuke, ktorú mi predstavila kamarátka.Nevedela so si predstaviť ako to zvládnem, máme podnikanie, ktoré už je, ktoré funguje už dlho.
Toto podnikanie malo byť niečo viac....prečo? 
Páčila sa mi myšlienka, stratégia tohto podnikania.
Pomáhať ľuďom žiť zdravšie a ešte si aj prilepšiť.Takto postupne v čase som začala postupne spoznávať prírodné produkty firmy Forever, ktoré sú nutričné-imunologické.
To, že fungujú, to ma posúvalo ďalej zisťovať všetko postupne o tejto globálnej firme.
Veľmi dôležité je, že mám svojho kouča, mentora, ktorý mi je dvadsaťštyri hodín k dispozícií, poruke a pomáha mi zdokonaľovať sa v tomto podnikaní online, telefonický a samozrejme nedám nad osobné stretnutia.
Dôležitým akceptom je, že celá široká škála produktov je prírodná kvalita na vnútorné a vonkajšie použitie.
 
 zdravie-aloe.sk  aloe vera
 

 

Spolupracujem s rôznymi typmi ľudí, pracujúci a popri práci 2 hodinky sa venujú Forever a vylepšujú si svoj príjem, mamičky na MD, študenti, ktorí chcú mať vlastný príjem a samozrejme ľuďom ako som ja, že si rozšíria svoje podnikanie. Pokiaľ máte radi nové príležitostí v práci sa cítite frustrovaní, chcete viac...milujete prácu s ľuďmi tak sa teším, že ma oslovíte.
Akých ľudí hľadám k sebe do tímu :
Tak sú to zákazníci, ktorí milujú kvalitu prírodných produktov, urobia si maximálnu zákaznícku zľavu a denne používajú produkty aloevera Forever.
Ďalším typom sú zákazníci, ktorí si kvalitu nenechajú iba pre seba, ale radi šíria myšlienku Forever a rozprávajú o produktoch vo svojej rodine a svojím známym.
Tretím typom sú ľudia, ktorí hľadajú novú príležitosť, radi sa učia, tréningom vylepšujú svoj osobný rast, rozšírujú svoj tím a následne koučujú svoj tím.
Posledný typ ľudí sú ľudia ako ja, vylepšujú sa z dňa na deň, sú čoraz lepší v tomto obchode a veľmi prospešný pre svoj tím, pomáhajú ľuďom vo svojom tíme dosiahnuť svoje ciele a využiť všetky možností globálneho obchodu a zobrať si všetko čo Forever dáva...

Ak som ti aspoň troška dala chrobáka do hlavy a chceš zmenu, neváhaj a kontaktuj ma, hľadám lepších ako som ja..

Spolu dosiahneme to pravé podnikanie.

zdravie.praca@gmail.com

+421 948 798 336
 

 

     
zdravie-aloe.sk  aloe vera   S úctou Iveta Tuchová -Forever Biznis Owner