9 dní -Clean9

Poznáte TENTO recept na štíhlosť ? Krok za krokom na tú správnu cestu.

Veríme, že nás zachráni moderná medicína.

Omyl.                           

Viem sa zapnúť a je mi fajn...
 
Nadváha alebo inak obezita je nočná mora každej baby. Veru aj ja patrím medzi tie moderné baby, ktoré túžia mať pre seba ideálnu postavu, chcú sa obliecť podľa toho akú majú náladu, a nemusia riešiť problém so šatníkom. Z tohto vzniklo moje posledné happy a povedala som si DOSŤ. Zobrala som si do hlavy , že schudnem aspoň 3 - 5 kíl. Lenže ako rýchlo schudnúť?a hlavne efektívne nenabrať v ďalších mesiacoch viac a viac...
 
Jesť alebo nejesť...
No nejesť, to mi bolo jasné, lenže problém je v tom, že hladná sa neviem sústrediť na nič.  Okrem toho som počula, že najlepšie je chudnúť ak človek konzumuje aj nejakú stravu. No nemala som ani šajnu ako sa to robí. Receptov na chudnutie je na internete neúrekom. Ale ktorý recept? Aká diéta?
                                             
Pomoc....
Takže, hor sa svet, začala som pátrať po internete. Hľadala som, ako rýchlo a hlavne efektívne  schudnúť, detoxikačná diéta, očista organizmu (počula som , že aj pri tom sa chudne ).Bože, ani som si nemyslela do čoho sa púšťam. Jedna rada lepšia ako druhá. Taká zaručená diéta, taký jedinečný prípravok,  taký odtučňovací režim, taká očista organizmu, náplaste. Nič mi neostávalo, len hľadať a hľadať, keď som sa už rozhodla. Viem, že ak by som s tým prestala, neviem kedy by ma zase kopla múza. Skrátka začala som študovať rôzny materiál o chudnutí a pritom aj  tá očista organizmu je na zamyslenie, pretože jej vedľajší efekt je prirodzené chudnutie.
 
 
Nakoniec som našla...
Natrafila som na 30 potom na 14 dňovú diétu . Tak, to by som asi nezvládla. Potrebovala som recept, presný postup ako rýchlo a hlavne efektívne schudnúť na mojich problémových partiách-pás,boky,stehná -nie prsia!!!
                                                     zdravie-aloe.sk  aloe vera
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
Tak som hľadala ďalej , kým som nenašla  9 dňovú kúru. 9 dní ? Hurá! Ubehnú rýchlo , myslela som si .To zvládne každý.Už mi bolo jasné , že dačo za dačo, tak som preštudovala , čo môžem a čo nemôžem . Nech to   vezme čert  aj tak vydržím tých 9 dní.
Prvý deň...
Začala som a hneď prvý deň som myslela, že je so mnou koniec. Bolo to veľmi ťažké, pretože som ešte nikdy pred tým nebola bez stravy a teraz som mohla prijímať len tekutú stravu celý deň (pošlem Vám aj recept ako rýchlo schudnúť) Mala som veľký psychologický problém v mojej hlave , ale moja túžba bola silnejšia , takže som sa zaprela a prekonala ten prvý deň.
 
Vydržala som....
A som pyšná na seba. Môj sen rýchlo  a efektívne schudnúť zvíťazil. Okrem toho táto metóda bola dobrá preto, lebo som si pri nej urobila aj dokonalú očistnú kúru a centimetre išli dole presne tam kde mali. Teraz už viem, že bolo načase zbaviť sa tých toxických a rôznych konzervačných látok, čo prijímame denne s potravou (viete ako mi je teraz fajn). Môžem konštatovať, že táto  detoxikácia organizmu mi urobila naozaj dobre.
 
Ja som si sľúbila
Rozhodla som sa, že to zopakujem za pol roka zas  a budem to robiť každý rok 2 x. Pretože je to len 2 x po 9 dní, toľko si moje telo zaslúži.
A nakoniec to najdôležitejšie....
Efekt. Efekt je priam vynikajúci. Som ľahšia o 6 kíl a to bez jo-jo efektu. Síce som bola veľmi disciplinovaná , dodržala som  poctivo celý plán a aj pitný režim. Načo som nemyslela , že to je začiatok môjho návyku v stravovaní. Ja som ale pokračovala a rozhodla som pre kúru, čo trvá 30 dní, čo by ma vo sne nenapadlo.
 
Ak som to urobila ja....
Tak to vie urobiť každá. Priznám sa, mala som pomoc. Hore som písala, že som hľadala spôsob ako rýchlo ale hlavne s výsledkom  schudnúť. Takže som si na pomoc zaobstarala výrobok špeciálne určený na chudnutie. Prečo ? Na vysvetlenie trošku z odbornej literatúry - vlákna z kaktusu viažu na seba tuky a výťažky z bielej fazule zabraňujú rozkladu zložitých cukrov na cukry jednoduché a zamedzujú ukladaniu nepotrebných tukov. (bola som veľmi odborná?) Skrátka-celé chudnutie bolo založené na správnej strave a ešte niečo k tomu... Ale človek sa nemusí trápiť drastickými diétami a nejesť, práve naopak, má prijímať kvalitnú, vyváženú, vylepšiť si pitný režim a doplniť živiny.

Aj vy máte túžbu?

Prezradím tajomstvo ako sa efektívne vyčistiť, ako rýchlo schudnúť bez jojo efektu a vyživiť si vlastné telo,  ale len tej, ktorá o to naozaj stojí. Prezradím len tej, ktorá to naozaj chce, zhodiť svoje otravné kilá. Pošlem Vám e-mailom info?

 

E-mail*
Meno*

Referencie k programu Clean9

Titulok: program 9dní Vložil: Martina Dátum: 03.01.2017

Dobrý deň aj ja sa chcem podeliť o svoju skúsenosť. Teším sa za 9 dní 4 kila dole. Pre mňa veľmi dôležité že tuk zišiel dole práve na páse a bokoch. V pase neuveriteľných 8 cm.To som nedala žiadnou diétou. Rozhodne ho odporúčam. Cítim sa veľmi ľahko a netrpela som som aj keď som sa rozhodovala dlho či si ho mám objednať. O 3 mesiace si ho znova dám.Martina

Titulok: c9 naozaj očista Vložil: Anna Dátum: 22.11.2016

C9 NAOZAJ OčISTA, mnohé z nás hľadajú to, čo nefunguje. Rýchle chudnutie! Som veľmi rada, že som sa po dlhšom skoro polročnom uvažovaní rozhodla a kúpila som si vanilkový program. Teraz viem, že som nemala tak dlho čakať. Kilá odišli za 9dní 4kg v páse ubytok 7cm a boky 4cm. Metabolizmus sa naštaroval, upravil sa aj denný stravovací režim, veľa zlozvykov odišlo...ale polepšilo sa mi vyprazdňovanie a moje klby, trávenie no všetko,čo telo potrebovalo...Clean9 je síce programom na úpravu hmotností, ale jeho vedľajší účinok je očista,ďakujem aloe vera, že sa stala súčasťou mojho stravovacieho režimu a veľa eur mi ušetrí, nakoľko v jednom litry sú potrebné minerály a vitamíny. Ale dôležité je to, že sa čistím. Idu Vianoce, ale ja pokračujem aloe a leanom tak môžem aj zhrešiť -medovníčkami. Ďakujem za emaily pomohli mi rozhodnúť sa.

Titulok: program Clean9 Vložil: Klaudia Dátum: 31.10.2016

Ahojte. Chcem sa s Vami podeliť o svoju skúsenosť. Aj ja som si urobila očistu tela s produktom C9 od firmy Forever. C9 je 9-dňový očistný program s aloe vera, pri ktorom sa telo zbavuje toxínov uložených v tele a tým zároveň aj chudne. Nakoľko ma trápil pocit nafúknutého brucha a nevedela som sa zbaviť nadbytočných kíl, rozhodla som sa, že si tento program vyskúšam. Prvé dva dni boli ťažké, nehladovala som, len mi chýbali moje staré stravovacie návyky, ale ostatné dni išli už ľahko, hlave keď som sa odvážila a odmerala!!! Konečne som sa zbavila svojich nadbytočných kíl. Za 9 dní som schudla -4 kg a z obvodu pása -7cm. Aj po ukončení naďalej pomaly chudnem. Pri tomto detoxe nejde len o kg, ale hlavne o cm, ktoré som stratila z obvodov, zbavením tukov. Cítim sa plná energie, usmiata, celkovo vyvážená a nemám nafúknuté brucho! Program C9 mi úplne zmenil stravovacie návyky a celkový pohľad na jedlo. Tak tento produkt C9, ako aj ostatné výrobky, ktoré som mala možnosť vyskúšať odporúčam každému a zároveň som vďačná aj Ivetke T. za množstvo rád a bola mi vždy nápomocná. Každému program C9 môžem len odporúčať!!!

Titulok: Očista s programom C9 Vložil: Anetta Stropkov 0902703504 Dátum: 30.10.2016

Ahoj. Aj ja som si urobila očistu tela s C9 od firmy Forever a chcem sa podeliť o moju skúsenosť ...C9 je 9-dňový očistný program s aloe vera,pri ktorom sa telo zbavuje toxínov uložených v tukoch...,takže schudneš za 9 dni od 2 kg do10-15kg, individuálne podľa veľkosti postavy...Ja som schudla-4 kg.No pri tomto detoxe nejde o kg,ale o cm,ktoré stratíš z obvodov,keď sa zbavíš tukov.Ja som išla dole z obvodu pásu-12 cm,z obv.bokov-6 cm,zo stehien po-4 cm a z obv.ramien-3 cm.Cítim sa úžasne ,plná energie,a už si to všimlo aj moje okolie...Práve včera mi volala kamoška,ktorej som tiež odporúčala C9 a bola celá nadšená...Schudla tiež -4kg,no z obvodu hrude,ktorý ju trápil dala dole-9 cm a zo stehien po-8 cm.Vraj už má nohy ako baletka a teší sa,že bude dobre vyzerať na oslave manželovej 50-tky.A tiež,že už vie,čo mu daruje k narodeninám...predsa C9...Dúfam,že ho to poteší aspoň tak,ako môjho manžela...,ktorý tiež už prešiel detoxom s výsledkom-10 kg a-10 cm v páse.Takže tento produkt C9,ako aj ostatné výrobky,ktoré som mala možnosť vyskúšať hodnotím 5*****,lebo ma ešte nikdy nesklamali,skôr milo prekvapili,pomohli a uzdravili.Som vďačná,že mi prišli do cesty a všetkým ich vrelo odporúčam.

Titulok: očistný program -vedľajší účinok chudnutie Vložil: Mária Rajničová Dátum: 28.10.2016

Ahoj, C9 som absolvovala už po druhýkrát - na jar 2015 a na jar 2016. Tak, ako mnohí z nás, po zime sa nejaké to kilečko prilepilo aj na mňa. Je to neuveriteľné, ale výsledky mám rovnaké - 4 kg a 8 cm v páse a bokoch. Očista funguje na 100%. Prvé dva dni sú ťažšie, pretože je to dosť veľká zmena v stravovaní - zvlášť po veľkonočnom prejedaní :). Veľkou pomocou je dovolené ovocie a zelenina, ktoré sa stáva jedlom, nie iba nejakým doplnkom k strave. Ostatné dni sú v pohode, zmenia sa chute, vychutnávala som si každú večeru zloženú hlavne zo zeleniny(čo mi zostalo doteraz a dúfam, že navždy). Počas dňa dodávame živiny a naše telo si na ne zvykne. Samozrejme, nesmieme zabúdať na pitný režim. Po 9 dňoch si človek rozmyslí, čo do seba "nahádže". Všetko je otázkou vlastného rozhodnutia. Ak sa staráme o svoje telo zvonku, ale aj zvnútra, ono sa nám odvďačí. Nielen vonkajšou krásou,ale hlavne vitalitou a energiou. Viem, o čom hovorím, pretože som pracovne veľmi vyťažená a vládzem. Tí, ktorí ma poznajú, vedia, o čom hovorím. C9 odporúčam každému dospelému človeku, vaše trávenie a postava sa Vám odvďačí.

Titulok: očista za 9dní Vložil: Emília Dátum: 17.10.2016

Ahojte ...som jednou z tých, ktorí okúsili výrobky Forever...a nemajú obdobu svojou skvelosťou. Počnúc kozmetikou a končiac kontrolou hmotnosti.
ÓÓÓ, prepáčte, vy netušíte o čo ide? Existuje program c9- detox organizmu, ktorý by mal absolvovať každý človek a rovno na predpis. Prečo? Iba deväť dní sebakontroly a disciplíny, pomôže znížiť hmotnosť , vyčistiť črevá , pečeň a vnútorné orgány od toxínov a bonus? Viditeľne sa mení postava a odľahčí sa psychika od toxínov, ktoré spôsobujú nemalé problémy ...a organizmus sa krásna naštartuje k novému fungovaniu. Oplatí sa obetovať čas pre seba a prejsť programom c9.
Všetkým prajem múdre rozhodnutie zainvestovať do seba a svojho zdravia.

Titulok: naozaj očista Vložil: Jana Dátum: 04.04.2015

Myslím si, že mnohé z nás hľadajú to, čo nefunguje. Rýchle chudnutie! Som veľmi rada,že som sa rozhodla a že to bolo pre mňa správne. Kilečka odišli naraz za 9dní 4kg postupne ďalšie kilá doteraz vďaka aloe vera dužine 12kíl...metabolizmus sa naštaroval,upravil sa aj denný stravovací režim,veľa zlozvykov odišlo...ale polepšili sa mi nechty, vlasy,pokožka a moje klby, trávenie no všetko,čo telo potrebovalo...Clean9 je síce programmom na úpravu hmotností,ale jeho vedľajší účinok je bunková očista...choroby vyženie, alebo odoženie..ďakujem aloe vera sa stala súčasťou mojho stravovacieho režimu, a veľa eur mi ušetrí, nakoľko v jednom litry sú potrebné minerály a vitamíny, celá dávka antioxidantov...nemusím kupovať ,wobenzym, C,E, Vápnik mám to v jednej fľaši za rozumnú cenu. Vďaka Jana

Titulok: Clean 9 - celková očista Vložil: Ľubica Dátum: 31.03.2015

Cleanom 9 som si už prešla druhýkrát. Cítim sa skvelo. Tá celková očista od toxínov a celej chémie ktorou sa dennodenne dávkujeme je naozaj potrebná ,tak ako upratujeme auto, mali by sme upratať aj seba. Až keď niekto takouto očistou a takým upratovaním prejde, potom pochopí o čom to je. Tieto pocity sa nedajú slovami ani opísať, to treba jednoducho zažiť. Ja som veľmi spokojná so sebou a taktiež aj so svojimi výsledkami. Bola som na kontrole u internistky a výsledky mám super. Po dlhej dobe bola so mnou výnimočne spokojná. Ako prebiehal celý program? Deň za dňom som postupovala podľa popisu. Prvé dva dni sú také trocha kritické, nakoľko sa prijíma len tekutá strava, od tretieho dňa je možnosť aj výberu nejakého jedla. Ja som si z ponúkaných jedál nevybrala nič, mala som len ľahšie jedla a to asi len dvakrát, ani ovocie som moc nejedla, nebola som hladná. Ale pila som aj viac ako 2 litre, moje telo si to žiadalo. Úbytok na váhe bol slušný, za 9 dní 4 kg. Mne nešlo o úbytok na váhe, išlo mi o prečistenie organizmu, aby sa naštartovalo správne fungovanie všetkých orgánov, aby netrpelo hlavne srdiečko. Toto sú moje poznatky a postrehy. O tom na akom princípe je Clean 9 založený si môže každý prečítať sám. Ja môžem povedať len to, že obsahuje všetko čo naše telo potrebuje, počas 9 dní človek nemá pocit, aby mu niečo chýbalo, naopak akoby energia narastala. Ak sa chcete aj vy cítiť skvelo a zdravo, odporúčam Clean 9 použiť a sami uvidíte výsledok. Pre ženy ešte jedna dobrá správa, nemusíte počas 9 dní nič variť, samozrejme ak idete do toho spolu s manželom. Prajem každému veľa chuti zmeniť seba a dať šancu sebe byť zdravým.

Titulok: spokojnosť Vložil: janka Dátum: 20.03.2015

S Cleanom 9 som spokojná schudla som 3 kila a cítim sa velmi dobre.Na jeseň si ho zopakujem znova a každy rok 2 krát.Ďakujem za recept a prajem pekný deň Janka.

Titulok: Clean 9 - veľké upratovanie Vložil: Danka Larischová Dátum: 13.03.2015

Ak má niekto predstavu, že Clean 9 je diéta alebo hladovka, veľmi sa mýli...
Je pravda, že najťažší je 1.deň, ale je to len „psychologický problém“.
Najťažší preto, lebo človek celý deň prijíma tekutú stravu a nemá pocit, že niečo jedol.
Ak sa preladí na tento príjem potravy a pochopí, že Clean 9 je kompletný box všetkých potrebných výživných látok pre človeka, o problémoch sa už nedá hovoriť.
Je to dokonala harmónia, ktorá nenásilným, ale naopak veľmi príjemným spôsobom vyčistí telo človeka od nánosov, toxínov a konzervačných látok, ktoré denno-denne prijímame ...a z dní sú týždne, z týždňov mesiace a z mesiacov roky...takže každý nech pozrie sám na seba.
Ideálne je tento detox robiť 2x ročne a to hneď po lete, čiže na jeseň a potom po zime, čiže na jar.
9 dní ubehne ako voda, až je človeku ľúto, že to skončilo...skladba Clenu 9 je tak dokonalá a vyvážená, že nemáte pocit hladu, smädu alebo iného nedostatku.
Po absolvovaní programu Clean 9 sa človek cíti sviežo, odľahčene a má pocit, že omladol :-)
Asi je to individuálne, ale priemer straty hmotnosti za 9 dni je cca 2 kg.
A toto je štart aj k zmene návykov v stravovaní. V prípade, že má niekto záujem pokračovať v kúre ďalej a to za účelom chudnutia, môže, stačí vymeniť Forever Garcíniu za Forever Lean. Ten je špeciálne určený na chudnutie a to spôsobom, že vlákna z kaktusu viažu na seba tuky a výťažky z bielej fazule zabraňujú rozkladu zložitých cukrov na cukry jednoduché a ukladaniu nepotrebných tukov.
Celé chudnutie je založené na správnej strave...človek sa nemusí trápiť drastickými diétami a nejesť, práve naopak, má prijímať kvalitnú, vyváženú, ale hlavne zásaditú stravu a na tom je Clean 9 založený.
Vrelo odporúčam a určite si ho zopakujem na jar. Už teraz sa teším :-)

Záznamy: 1 - 10 zo 10

Pridať nový príspevok

TOPlist
Flag Counter