***Vysokokvalitná bielkovina uspokojí nielen  potrebu športovcov***

A čo je na ňom iné? Tak poprvé. Nový a vylepšený bielkovinový nápoj od Forever living  má všetky výhody sójových bielkovín. Zopakujem sa, keď hovorím všetky tak naozaj myslím VŠETKY.

 

Bielkovinový prášok môže mať rôzne podoby, vrátane srvátky a sóje .Obe už roky používajú ako úžasné zdroje bielkovín.

Bielkovina musí spĺňať vysoké štandarty, aby mohla byť považovaná za kompletnú.

 

A vysokokvalitné bielkoviny sú len tie, ktoré obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny v správnom pomere, aby podporili zdravý rast, vývin a udržanie svalového tkanivá.

 

Rozdiel medzi srvátka/sója a čistá sója je, že nie je založená na živočíšnej báze.


Jedna z najlepších veci na bielkovine zo sóje je to, že znižuje cholesterol.


Úrad FDA/Správa potravín a liečiv/túto informáciu o zdravotnom účinku schválil!

 

V skutočnosti Vám dva nápoje z Forever Lite Ultra s aminoteinom dodajú 34 gramov bielkoviny zo sóje.

Podľa FDA 25g bielkoviny zo sóje denne, ako súčasť stravy s nízkym obsahom nasýtených tukov a cholesterolu, môže znížiť riziko srdcových ochorení.

Takže máte v rukách ESO.


Bielkovina z čistej sóje podporuje športový výkon, a keďže je to vysokokvalitná bielkovina, uspokojí a väčšiu spotrebu športovcov pri tvorbe svalovej hmoty.

 

Dodáva esenciálne aminokyseliny pre fyzický a svalový rozvoj športovcov.

Ďalšia úžasna vec na našom novom vylepšenom bielkovinovom nápoji je, že obsahuje aminoteín.

Čo je aminoteín?

V podstate unikatná zmes enzýmov navrhnutých špeciálne na štiepenie bielkovín a zabezpečenie správného trávenia a optimálneho vstrebávania aminokyselín.

 

Jedným z najväčších úskalí konzumácie veľkého množstva bielkovín je ich stráviteľnosť.

 

Aj vy už máte pri pití svojho bielkovinového nápoja pocit na zvracanie? Je čas ho zameniť.


Ako stárneme, hladina tvorby enzýmov potrebných na rozklad bielkovín v tele sa znižuje, čím je ťažšie pre naše telo správne tráviť bielkoviny a získať z nich výhody týchto stavebných látok-aminokyselín.

Aminoteín je špecializovaná enzýmová zmes, ktorá uvoľní silu aminokyselín zo sójových bielkovín tak, že štiepi molekuly bielkovín oveľa efektívnejšie ako naše telo, čím vznikne viac aminokyselín voľných na absorpciu.

Forever Lite Ultra s aminoteínom a sójovou bielkovinou....môžete žiadať lepšiu kombináciu?!

                                              

Nápoj je tiež vytvorený ako náhrada jedla pre tých, ktorý potrebujú udržiavať nízku hladinu kalórií a vysoký obsah živín. Pre túto nízku hladinu kalórií je vhodný pri redukcii tukov.

 

 

 


Nehovoriac o tom, že je veľmi chutný a pohodlný spôsob ako získať odporučanú dennú dávku vitamínov a minerálnych látok v jednom veľkom a chutnom nápoji.

A ako už vieme, sója nielen že je kompletná bielkovina, ale toto všetko obsahuje bez laktózy a mlieka.Uau!

A aby toho nebolo málo, sója tiež poskytuje vápnik, železo, zinok, fosfor, horčík, vitamíny skupiny B, omega-3mastné kyseliny. Nie je veľa rastlín, ktoré majú takýto obsah...


Tak vidíte, že bielkovinový nápoj z čistej sóje, ktorú si spoločnosť Forever living sama pestuje a kontoluje čistotu bez chémie a vyrába, je úplne nový a vylepšený.

 

Buďte dôslední vo výbere bielkovinových nápojov, keďže je ich neúrekom na trhu, kontolujte zloženie,čistotu kvality a udržiavajte si zdravý životný štýl s našim nápojom v dvoch chutiach -vanilkovej a čokoládovej.

 Na zdravie!


Poprosím viac informácií :

 

E-mail*
Meno*