Zázračný včelí úľ-peľ-Forever Bee Pollen

*V náročnom svete efektivity a zoznamu úloh je veľmi zaujímavé zistiť, že jednou z najefektívnejších a najproduktívnejších firiem na svete je jednoduchý včelí úľ.
Pokiaľ by včely vedeli písať, nie je žiadna pochybnosť o tom, že by vytvorili bestseller o ich organizačnom chovaní a ich neskutočnej tímovej práci.*

 

 


Aj ked väčšina úľov má výšku cez jeden meter v nich sa produkujú najvýživnejšie a najpôsobivejšie dary prírody.

Obyčajná včela medonosná je zodpovedná mimo iného za med, peľ, propolis, včeliu materskú kašičku, včelí jed, včelí vosk, vajíčka a potomstvo včiel.

Veda dodnes nevie vyrobiť to, čo príroda vytvorila naozaj dokonalé.
Predstavme si aspoň niektoré produkty včelieho úľa.

Včelí peľ, viete, že je nazvaný zázračnou potravinou a "ambróziou bohov", a to z dôvodu, že ide o jeden z nutrične najbohatších materiálov na svete.

Peľ je bohatý na bielkoviny a obsahuje veľké množstvo aminokyselín, vitamínov, minerálov, enzýmov a koenzýmov.
Svetové atletické špičky sú známe tým, že používajú peľ pre podporu svojích intenzívnych tréningov a výkonov a to kvôli vysokej úrovni výživy vo včelom peli.
Včely pracujú celý deň obdivuhodným tempom, čo vyžaduje nutričná podpora peľu.
Ľudia používajú včelí peľ,aby si zaistili prírodnú energiu a vytrvalosť. 
Peľ je spoločne s vačšinou včelých produktov jedna z najvzácnejšíchch látok, ktorú vedci nevedia syntetický nahradiť a vyrobiť v laboratóriu.
Príroda vytvorila patentovaný vzorec pre peľ, ktorý aj tie najchýtrejšie vedecké kapacity nedokážu vymyslieť.
Poľná včela zbiera nektár vo vnútri kvetu, zbiera taktiež peľ -"samčie semeno kvetu".Včela spojí peľ so svojimi slinami a nektárom a tým vytvorí malé zrnko, ktoré sa nazýva
včelí peľ-najdokonalejšia,zázračná nutričná potravina.

Vyberajte, študujte a rozoznajte kvalitu,kde sa zberá peľ-mimo priemyselnej zóny. Kontrolujte množstvo peľu v jednej tobolke, aby ste dosiahli zásobu živin a energiu za rozumnú cenu. 

 

 


E-mail*
Meno*