očista-detox

Klaudia Jónásová 23.09.2018
Ahojte. Chcem sa s Vami podeliť o svoju skúsenosť. Aj ja som si urobila očistu tela s produktom C9 od firmy Forever. C9 je 9-dňový očistný program s aloe vera, pri ktorom sa telo zbavuje toxínov uložených v tele a tým zároveň aj chudne. Nakoľko ma trápil pocit nafúknutého brucha a nevedela som sa zbaviť nadbytočných kíl, rozhodla som sa, že si tento program vyskúšam. Prvé dva dni boli ťažké, nehladovala som, len mi chýbali moje staré stravovacie návyky, ale ostatné dni išli už ľahko, hlave keď som sa odvážila a odmerala!!! Konečne som sa zbavila svojich nadbytočných kíl. Za 9 dní som schudla -4 kg a z obvodu pása -7cm. Aj po ukončení naďalej pomaly chudnem. Pri tomto detoxe nejde len o kg, ale hlavne o cm, ktoré som stratila z obvodov, zbavením tukov. Cítim sa plná energie, usmiata, celkovo vyvážená a nemám nafúknuté brucho! Program C9 mi úplne zmenil stravovacie návyky a celkový pohľad na jedlo. Tak tento produkt C9, ako aj ostatné výrobky, ktoré som mala možnosť vyskúšať odporúčam každému a zároveň som vďačná aj Ivetke T. za množstvo rád a bola mi vždy nápomocná. Každému program C9 môžem len odporúčať!!!

Pridať nový príspevok

Kontakt

Iveta Tuchová - Forever Business Owner www.zdravie-aloe.sk
www.kvalitnavyziva.flp.com

+421 948 798 336 zdravie.praca@gmail.com