Kozmetika Infinity Forever

Má 4 produkty -
 

1.HYDRATING CLEANSER             

Čistiaci prípravok navrhnutý s maximálnym ohľadom na jemnosť pleti.

Hydratačný čistiaci prípravok je plný účinných, prírodne získaných zložiek ako výťažok z jablka a aminokyseliny z jablka či mastné kyseliny z kokosu, ktoré zvyšujú hydratáciu pokožky a jemne a bez vysušovania z nej odstraňujú špinu a mastnotu.

 

2.FIRMING SERUM

Každá úspešná produktová rada má tajomstvo, a toto je jedno z našich!

Firming serum cieli na starnutie zvonku a predstavuje jeden z najzaujímavejších vedeckých objavov z odboru dermatológie. Firming serum zvyšuje silu Aloe s trifluoracetyl Tripepetidom-2, peptidu z troch aminokyselín, ktorý kopíruje prirodzený proces pleti, aby zvýšil pevnosť a zredukoval výskyt jemných vrások a vrásočiek.

 

 

 

3.FIRMING COMPLEX

Vieme, že krása je viac než starostlivosť o pokožku - všetko začína s výživou.

Ideálny spoločník ku firming serum. Firming komplex má za cieľ uchopiť starnutie zvnútra! Prvý exkluzívny kozmetický doplnok od Forever, ktorý vám pomôže získať kontrolu nad procesom starnutia a zabezpečiť, že budete podporovať boj proti starnutiu zo všetkých uhlov. Obsahuje patentovanú zmes koncentrátu z francúzskeho melóna, fytoceramidov a morského kolagénu.

4.RESTORING CRÈME

Pre skompletizovanie našej silnej rady produktov proti starnutiu sme tomuto krému dali do výbavy viac ako 15 prísad pre zlepšenie stavu pokožky.

Dokonca aj s toľkými hydratačnými látkami pôsobí náš restoring crème na pokožke ľahko a hladko a rýchlo sa vstrebáva bez pocitu mastnosti.

 

 

Celá sada Infinity