Každý sen nekde začína.

Môj sa začal vďaka Rexovi a jeho ambíciam.

 

Firme bez limitov.

 

Veľmi si ho vážim, lebo  založil firmu, ktorá je naozaj bez hraníc.

 

Volám sa Iveta Tuchová a veľmi rada pomáham ľuďom, aby boli zdravší, krajší a bohatší.

 

Prevzali kontrolu nad svojím zdravím, viac sa venovali prevencii a menej chorobe. 

 

Milujem produkty Aloe Vera a milujem globálny obchod Forever.

 

Ak sa rozhodnete pre Forever  som tu a veľmi rada vám pomôžem stať sa úspešným.

 

 

Rex Maughan dlhé roky hľadal spôsob ako dosiahnuť dva základné životné ciele: lepšie zdravie a finančnú slobodu. 

V roku 1978 našiel to, čo hľadal a pozval 43 ľudí na historicky prvé Forever Living Products stretnutie vo Phoenixe v Arizone. Od tohto momentu sa začala cesta vedúca k nepredstaviteľnému podnikateľskému úspechu. 

Kliknite a pozrite si Rexové hodnoty iba 8minút, ktoré dokážu zmeniť váš život

zdravie-aloe.sk  aloe vera

Rex a prví distribútori si čoskoro uvedomili, že mnoho ľudí hľadá presne to, čo hľadali aj oni. Všetci už boli unavení zo starých návodov ako sa cítiť lepšie. Hľadali nové, prirodzené funkčné veci na zlepšenie zdravia. Pre mnohých však úsilie zlepšiť si zdravie bolo len začiatkom. Objavili príležitosť, ktorá im rozšírila možnosti, ako sa cítiť skvele a ako zarábať peniaze a tráviť voľný čas. 

 Forever Living Products sa rýchlo zmenila zo sna jedného muža na sen miliónov ľudí.

Široká ponuka produktov a jednoduchosť podnikateľského plánu umožnila každému, kto chcel, zlepšiť kvalitu svojho života.

Niektorí začali ako zákazníci hľadajúci produkty na základe aloe vera na zlepšenie zdravia, a postupne sa zmenili zo spokojných zákazníkov na vlastníkov Forever podnikania.

Iní si všimli veľký podnikateľský potenciál firmy FLP hneď a začali sa podieľať na budovaní úspešnej firmy.

Nech už bol dôvod ich vstupu do FLP akýkoľvek, výsledky boli rovnaké. Ich úspech rástol a postupne pomáhali aj ostatným stať sa zdravšími a bohatšími. Dnes, po vyše 39 rokoch, má FLP viac ako 9 miliónov FBO vo viac ako 158 krajinách sveta.


 

 


Jednoduchá práca. Vysoké hodnoty.


Kvalita našich Aloe Vera  produktov a jednoduchosť našej práce znamená, že hocikto si vďaka nim môže zlepšiť kvalitu svojho života.

Niektorí začínajú ako zákazníci, ktorí hľadajú tie najlepšie produkty pre svoje telo,zdravie, krásu a vitalitu, musia sa podeliť s inými o vynikajúce skúsenosti s nimi. Iní vidia pracovné možnosti ihneď a začnú úspešné jednoduché podnikanie z pohodlia svojho domova.

 

Milióny ľudí, ako vy má rovnaký cieľ v živote – byť vitalný a finančne slobodný —a spoločnosť Forever Living Products je úspešná preto, že si cení presne to, čo má každý z nás za svoj cieľ- zdravie,krásu,vitalitu a peniaze.

Dáva nám nástroje nato, aby sme sami riadili svoj život a žili ho tak, ako sme ho vždy chceli žiť.

 

 

Súhlasíte ?čo je vašou prioritou? Už potrebujete-chcete zmenu?