Včelie produkty  Forever

zdravie-aloe.sk  aloe vera
 

Forever Bee Propolis -Včelí Propolis

Keď si predstavíme včelu, v prvom rade nám príde na um med a peľ, ale je tu taktiež ďalšia dôležitá látka - propolis. 
Propolis pochádza z lepkavej živice vylučovanej stromami.
Medonosné včely ju zbierajú a vytvárajú z nej propolis, ktorým potom pokrývajú svoje úle, aby ich chránili pred mikroorganizmami. 
Sú tak účinné, že vnútrajšok včelieho úľa je omnoho sterilnejší ako väčšina operačných sál. Názov propolis pochádza z gréckeho “pred mestom”, čo znamená, že propolis chránil obyvateľov pred vonkajšou hrozbou.
Propolis má 5000 rokov známu históriu. Asýrčania a Gréci používali propolis na udržanie dobrého zdravia. 
Obsahuje 22 aminokyselín, komplex vitamínov B a posilnený účinok pridáva materská kašička. Včelí propolis je prírodný prostriedok na posilnenie obranných funkcií organizmu. 

Forever Bee Propolis je zberaný vo vysokopolo- žených púštnych oblastiach, kde nie je znečistené prostredie. Aby bola zaručená čistota, na zber včelieho propolisu sa používajú patentované zberače. Bee Propolis je vždy 100 % prírodný, bez pridania umelých konzervačných prísad, farbív a príchutí. Je taktiež vynikajúcou prírodnou potravinovou zložkou, plnou živín ako sú vitamíny, minerálne látky, enzýmy, aminokyseliny a je bohatým zdrojom ďalších prvkov v stopový  prvkov.
• posilňuje imunitný systém 
• zosilnený účinok vďaka materskej kašičke• obsahuje 22 aminokyselín, komplex vitamínov B. 
 
 
 
    zdravie-aloe.sk  aloe vera          Shop    
 
 
 

Forever Bee Pollen- Včelí Peľ                  

      Forever včelí peľ, pochádzajúci z kvetov, ktoré pokrývajú odľahlé suché oblasti, je zberaný do patentovaných zariadení z nehrdzavejúcej ocele. 
To zaručuje najčerstvejší a najúčinnejší prírodný produkt. Forever Bee Pollen je úplne prírodný a neobsahuje konzervačné látky, umelé príchute ani farbivá. Včelí peľ poskytuje široké spektrum výživných látok, ktoré sú nevyhnutné k udržaniu vynikajúceho zdravia. 
Patria sem všetky vitamíny B-komplexu a vitamín C. Pretože sú rozpustné vo vode, mali by byť užívané denne. 

Včelí peľ obsahuje taktiež vitamíny D, E, K a betakarotén (provitamín A). Je to bohatý zdroj množstva minerálnych látok, enzýmov a koenzýmov, mastných kyselín rastlinného pôvodu, sacharidov, proteínov a 22 aminokyselín - vrátane všetkých ôsmich “esenciálnych” aminokyselín, ktoré si telo nemôže samo vyrobiť. 

Včelí peľ obsahuje viac výživných látok na kalóriu než všetky iné nutričné prípravky, a preto niet divu, že ho uvádzajú ako najkomplexnejšiu potravu. Včelí peľ taktiež obsahuje aj lecitín, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo všetkých bunkách. Pomáha pri trávení a metabolizme tukov. Výživné látky vo včeľom peli sú ľahko stráviteľné a ľahko vstrebateľné ľudským organizmom. Forever Bee Pollen môže pomôcť udržiavať zdravý obehový, tráviaci, imunitný a nervový systém.

• dôležitý výživový doplnok 
• obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok 
• blahodárny pre pokožku
 
zdravie-aloe.sk  aloe vera

     Shop

 
 
 

Forever Royal Jelly- Včelia materská kašička

 
Včelia materská kašička je výlučok žľazového systému včely medonosnej. Táto “super potrava” včiel je špeciálne zmiešaná s enzýmami a je ňou kŕmená každá včela, ktorá sa má stať kráľovnou. Je to exkluzívna potrava včelej kráľovnej, ktorá jej umožňuje naklásť až do 3000 vajíčok za deň počas jej šesťročného obdobia života. Včely robotnice, ktoré ňou nie sú kŕmené, žijú iba štyri až šesť týždňov. 

Royal Jelly obsahuje vitamíny A, C, D a E a je taktiež prírodným zdrojom komplexu vitamínu B. 
Hlavnou zložkou je vitamín B5 (kyselina pantoténová), jedna z najdôležitejších látok v tele, podstatná pre syntézu a metabolizmus proteínov, tukov, sacharidov a niektorých hormónov. 
Royal Jelly obsahuje aj všetkých osem esenciálnych aminokyselín, ako aj desať neesenciálnych aminokyselín, množstvo minerálnych látok, ako je vápnik, meď, železo, fosfor, draslík, kremík a síra. Taktiež obsahuje nukleové kyseliny, ktoré napomáhajú dokonalej bunkovej replikácii (bunky sa rozmnožujú bez prejavov starnutia alebo porúch). Obsahuje aj množstvo proteínov a včely ju syntetizujú počas trávenia peľu. 

Včelia materská kašička od Forever Living Products je zberaná zo suchých, odľahlých, vysoko položených púštnych oblastí, kde takmer nedotknuté prostredie vytvára pre včely ideálne podmienky. Po extrahovaní z plástov je okamžite vysušená zmrazením – tento proces odstraňuje z produktu len nadbytočnú vodu, uchováva v ňom však všetky vitamíny, minerálne látky, enzýmy a koenzýmy.


• jeden z najkomplexnejších výživových doplnkov 
• ľahko vstrebateľný a stráviteľný 
• bez umelých konzervačných prísad, farbív a príchuti
 
zdravie-aloe.sk  aloe vera

     Shop

 
 

Forever Bee Honey- Včelí Med

 
Včely produkujú med tak, že lietajú z kvetiny na kvetinu, zbierajú bohatý nektár a nakrátko ho uskladňujú, aby ho zmiešali s vlastnými enzýmami a potom ako med uložili v úľoch. Už stáročia je med uznávaný ako prvotriedna prírodná potrava – zásobáreň ľahko stráviteľných výživných látok. 

Med obsahuje mnoho látok potrebných pre naše zdravie - cukor (glukóza, fruktóza a sacharóza), minerálne látky, vitamíny, enzýmy, proteíny a aminokyseliny. 

Forever Bee Honey obsahuje iba čisté prírodné zložky. Toto chutné a výživné sladidlo plné prírodných dobrôt má v jednej polievkovej lyžici približne 70 kcal. Je ľahko stráviteľné, bohaté na uhľohydráty a minerálne látky, vápnik a fosfor. Forever Bee Honey je rýchlym a výživným zdrojom energie pre každú príležitosť! 

• sfarbená nádoba s jednoduchým dávkovaním zabraňuje strate dôležitých výživných látok, ktorú môže spôsobiť slnečné žiarenie 
• bohatý na uhľohydráty; obsahuje aj minerálne látky, vápnik a fosfor
 
zdravie-aloevera
 

   Shop